wtorek, 7 lutego 2012

Świetna wiadomość!


Hej kochane polish jasminators :)
Mam dla Was wspaniałą wiadomość!! Niedawno udało mi się porozmawiać
z Jasmine w DM jednak twitter kasuje moje DM i nie zdążyłam zrobić screena.
Wspomniałam Jas o naszym blogu,a ona odpisała mi,że niestety jest na telefonie
i za dużo nie widzi,ale dziękuje nam bardzo i bardzo jej się podoba <3
Cieszycie się??? MY BAAAAAAAAAARDZO SIĘ CIESZYMY :)
Przecież to wielki sukces,że Jasmine nas zauważyła!


2 komentarze:

  1. ja się cieszę z wami ostatnio ciągle zauważa polish jasminators < 3333
    .Mixii.

    OdpowiedzUsuń
  2. Może do nas przyjedzie? Fajnie by było
    Love <3
    Paulla

    OdpowiedzUsuń