masqurade w końcu do niego miała nakręcić teledysk w tym roku ^^ ale mogłoby to być jeszcze cool girl , remember my name czy the brake up song < 33 .Mixii.
Wydaje mi się, że jak był by to teledysk do masquerade to nie byłby to teledysk niespodzianka, bo już mówiła, że go zrobi. Może będzie to jakaś nowa piosenka? Love <3 Paulla
masqurade w końcu do niego miała nakręcić teledysk w tym roku ^^ ale mogłoby to być jeszcze cool girl , remember my name czy the brake up song < 33
OdpowiedzUsuń.Mixii.
Nie mam pojęcia do jakiej piosenki, ale już nie mogę się doczekać ^^
OdpowiedzUsuńja chcę do "masquerade". xD
OdpowiedzUsuńale będę się radować teledyskiem do jakiejkolwiek piosenki.
nie mogę się już doczekać. ^^
Wydaje mi się, że jak był by to teledysk do masquerade to nie byłby to teledysk niespodzianka, bo już mówiła, że go zrobi. Może będzie to jakaś nowa piosenka?
OdpowiedzUsuńLove <3
Paulla