poniedziałek, 24 października 2011

I See U Poland :)

Jasmine znowu zauważyła Polskę  !! Oto co napisała do polskich fanek na Twitterze :



PS: Przepraszam za moją 4 dniową nieobecność, obiecuję że wszystko nadrobię :)

1 komentarz:

  1. Awwww... Słodko...
    Może kiedyś do nas przyjedzie
    Love <3
    Paulla

    OdpowiedzUsuń