Wczoraj (1 października 2011 ) Jasmine wraz z Jinsu byli obecni naFilAmFest Paradise Valley w San Diego. JV zaśpiewała dwie piosenki (Just a friend & Jealous) oczywiście nie zapomniała też o fanach, rozdawała autografy i robiła sobie wspólne zdjęcia. Oto co ukazało się w w sieci :
świetnie
OdpowiedzUsuńśpiewa tak czysto jakby leciała z playbacku :)
Love <3
Paulla
AAA! Jinsu <3
OdpowiedzUsuńwyglądali bosko.
Jas zaśpiewała naprawdę dobrze.